Hizmetlerimiz

Mobil Uygulama Geliştirme

Günümüzde kurumların, ürün ve hizmetlerini müşteri kitlesine en kolay ve hızlı yoldan ulaştırabilmesi en önemli ihtiyaçlardan biridir. Bu nedenle mobil teknolojiler ve akıllı cihazlar online dünyada kolay erişimin anahtarı haline geldi. Mobil cihazların ortaya çıkışı ve hızla yaygınlaşmasıyla birlikte bulut servislerinin de hızlı gelişimi yeni bir mobilite çağının ortaya çıkmasına yol açtı. 5nine47 olarak mobil yazılım ve tasarım ekibimiz ile kurumsal şirketlerin operasyonlarını bu yeniçağa adapte edebilmelerine olanak sağlıyoruz. Sağladığımız çözümler ile şirketlere, üretkenliklerini ve verimliliklerini arttırmalarını, maliyetlerini düşürmelerini, zaman ve mekândan bağımsız olarak bilgiye ulaşabilmeleri konusunda yardımcı oluyoruz.

Fikir üretiminden, hedef pazara ürün teslimine kadar rehberiniz oluyoruz. Proje süresince endüstrinin en iyi uygulamaları ve son trendlerinden yararlanırken, mobil projenizi yapılandırıyor, tasarlıyor, geliştiriyor ve uygulamaya geçiriyoruz.

Herkese uyan genel çözümler ile kurumların veya bireylerin duydukları ortak ihtiyaçlar için 5nine47’nin ürettiği genel çözümler hayatı kolaylaştırıyor. Her sektörün ihtiyacını karşılayan bu çözümler, o sektörde çok geniş kullanım imkanı buluyor. Mobil Uygulama Geliştirme ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Faaliyet gösterdiğiniz sektörde “Bende varım” diyebilmek için yapılan imaj çalışmalarıdır. Kurumunuzun kendini ifade etme şeklidir. Kurumsal kimlik tasarımı,  kurum duruşunu ve başarısını temsil eder. Ayrıca kurumunuzu güçlendirir ve rakiplerinizden ayrılmanızı sağlar. Müşterilerinize kalite ve güven çağrışımı yapar. Kurumsal kimlik tasarımı,  saygın firmaların olmazsa olmazlarındandır. Bir firmanın reklam yatırımlarının başarılı olması için yapılabileceklerin başında gelen çalışmalardır.

Kurumsal kimlik  kurum imzasıdır, onu yansıtır. Bu nedenle vermek istediğiniz mesaj, ulaşmak istediğiniz kişi veya kurumlar dikkatle dinlenip, iyi anlaşılmalıdır. Beraberinde misyonunuza ve vizyonunuza uygun bir kurumsal kimlik tasarımı  hazırlanmalıdır. Tam anlamıyla sizi yansıtan bir çalışma için, bu işte uzman kişilerden yardım almanız gerekir. 5nine47 uzman tasarım ekibi, teknik kadrosu ve deneyimleriyle birçok saygın firmaya kurumsal kimlik tasarımı  yaptı ve yapmaya devam ediyor. Siz de 5nine47’ye gelin, kurum imajınızı yenileyelim, firmanıza yeni bir yüz oluşturalım.

Web Tasarım

Web siteniz, firmanızın kurumsal kimliğinin dijital platformlarda bir yansımasıdır. İnternet ortamında erişilebilirlik ve ticari amaçlarınızın gerçekleşmesi ile birlikte mevcut müşteri portföyünüzü de geliştirmeniz için kullanabileceğiniz en etkili yöntem web sitenizdir.

Tüm zamanların en yaygın, en etkili, en hızlı gelişen ve dünya çapında kabul edilen iletişim ve pazarlama aracı olan web tasarımlarının bizlere sunduğu kolaylıklar asla göz ardı edilemez. Firmalarınız tatilde veya herhangi bir nedenle kapalı olsa bile web siteniz internet’te iş başındadır. Müşterileriniz sizlere 7 gün 24 saat rahatlıkla ulaşabilirler . Web siteleri potansiyel müşterilerin direkt ulaşımını sağladığı gibi var olan müşterilerinizle de haberleşmenizi hızlandırır. Tanıtımızı tüm dünya üzerinde bu kadar rahat sağlayabilen web siteleri işlevinin bu kadar büyüktür.

Kaliteli hizmet, kimliğinizi yansıtan tasarımlar ile kurumsal veya bireysel web tasarım ihtiyaçlarınız için doğru adrestesiniz.

Sosyal Medya Pazarlaması

Markaların sosyal medyada var olma nedenlerinden en önemlisi  ürünlerini veya hizmetlerini kullanıcılara pazarlamaktır. Sosyal medya pazarlama süreçlerinde içerik ve topluluk yönetimi kadar, sosyal medya reklamlarının da desteği yüksektir.

Tüketicilerin sosyal medya pazarlama faaliyetlerine gösterdiği ilginin şüphesiz en önemli nedenlerinden biri, işletme ya da marka ile etkileşimde bulunabilme olanağının varlığıdır. Öte yandan, sosyal medya pazarlamasının sunduğu ortam, diğer pazarlama biçimlerine kıyasla önemli ölçüde saydamlık ve karşılıklı iletişim olanağı içerir. İşletme veya marka ile diyalog kurmaya imkan tanıyan sosyal medya pazarlaması, sağladığı iki yönlü iletişim ortamıyla tüketicilere soru sorma, şikayet bildirme ve olumlu geri bildirimde bulunma gibi başka pazarlama biçimlerinin elvermediği pek çok olanak sunar. Markalar bakımından ise, bu doğrudan iletişim biçimi; tüketicilere, fikirlerinin dinlendiğini ve önemsendiğini hissettirme fırsatı ortaya çıkarır. Bizler 5nine47 olarak markanızın sosyal medya süreçlerini sizlerle birlikte yöneterek; müşterileriniz ile daha sıkı iletişim kurmanızı, yeni müşteriler kazanmanızı , marka bilinirliğinin artmasını sağlamayı hedeflemekteyiz.

Büyük markalar ve fenomenler ile sizler için kampanyalar ve reklam çalışmaları oluşturarak markanızı büyütmeniz adına önemli adımlar atmanızı sağlamaktayız. Sosyal Medya tecrübemize güveniyor, sizlerle birlikte yeni çalışmalara imza atmaya sabırsızlanıyoruz.

  Reklam Hizmetleri

Kaliteli ekipmanlarımız ile tüm reklam ihtiyaçlarınıza destek olmak için hazırlanıyoruz. Kurumunuzun düzenlediği etkinliklerde, geniş çaplı organizasyonlarda, firmanızın ihtiyacı olan Reklam Filmi, Tanıtım Filmi, Ürün Fotoğrafçılığı vb. gibi ihtiyaçlarınızı talepleriniz doğrultusunda projelendirip maximum verim almanızı sağlıyoruz.(Havadan çekimlerinizi ister iç, isterseniz dış mekanda gerçekleştirebiliyoruz.)

Havadan video ve fotoğraf  hizmetlerinin yanısıra, diğer video hizmetleri ile de sizlere destek olmaktayız. Kurgu & Montaj ve tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

Reklam faaliyetlerinde iş ortağımız www.reclam4k.com ile daha güçlüyüz!